خدمات ما

dashboard

ارائه انواع دستگاه های بسته بندی

گروه فنی بهسام کمپرسور بزرگترین تولید کننده انواع ماشین آلات بسته بندی از قبیل دستگاه های پرکن ، دستگاه شیرینگ پک ، دستگاه لیبل زن ، دستگاه های بسته بندی ادویه جات ، سیل القایی و …  در ایران می باشد .

build

طراحی و ساخت نوآورانه

تمام مراحل ایده پردازی ، ساخت و تولید دستگاه ها بصورت انحصاری توسط بهسام کمپرسور انجام شده و هیچ گونه وابستگی به کشور های خارجی نمی باشد . قطعات استفاده شده در دستگاه ها از مرغوب ترین قطعات می باشد.

device_hub

ارائه راه حل های نوآورانه

تخصص ما طراحی ماشین های مخصوص جهت انجام کارهای خاص می باشد . مشکلات و نیازهای خود را در زمینه ماشین آلات با ما در میان بگذارید تا راه حل های خلاقانه ما را بدست آورید .

autorenew

مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا

در دنیا امروز برای رشد و توسعه در صنعت ، نیاز به بهره برداری از کلیه عوامل از جمله گردآوری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز و دانش فنی به همراه متخصصان و مدیریت حرفه ای می باشد .

timeline

ارائه خطوط کامل

داشتن واحد های مختلف تولید ، بهره گیری از متخصصان خلاق و با تجربه ، این اطمینان را در ما به وجود آورده تا بتوانیم کلیه دستگاه های موجود در خطوط بسته بندی مشتریان عزیز گروه کمپرسور را تامین نماییم .

supervisor_account

ارائه خدمات با نوع و سلیقه مشتریان

بهسام کمپرسور با استفاده از کادری مجرب و متعهد تلاش خود را به منظور ارائه خدمات با نوع و سلیقه مشتریان و مصرف کنندگان به کار گرفته تا بتواند با توجه به گسترگی و تنوع ماشین آلات گامی موثر در این زمینه بردارد .

تماس بگیرید