درباره ی ما

ماشین سازی بهسام در راستا توسعه و پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران و در جهت خود کفایی هر چی بیشتر تمام توان خود را به کار گرفتیم و با تلاش و پشتکار پرسنل متعهد و توانمندمان و با استفاده از دانش و فن آوری روز دنیا در راه تولید دستگاه های بسته بندی و انواع دستگاه های پرکن گام برداریم .

گروه ماشین سازی بهسام در طول این مدت ۱۰ ساله دستگاه های تولیدی و بسته بندی متعددی در کارخانجات مختلف راه اندازی نموده است . خط مشی ماشین سازی بهسام توجه دائمی به نیازهای متنوع مشتریان بوده و در همین راستا ماشین آلات این شرکت همواره با تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت بالا تولید شده و خدمات پس از فروش مناسبی برای آنها در نظر گرفته شده است.

تضمین ما

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد .در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت ها متنوع با نیاز های آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد بطوری که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه، سهم قابل توجهی از بازار ماشین آلات بسته بندی در ایران و کشورهای منطقه را به خود تخصیص دهد .

انواع ماشین آلات بسته بندی که در این مدت ما توانستیم به بازار عرضه کنیم عبارتند از :

  • انواع دستگاه های پرکن مایعات در دو حالت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا
  • انواع دستگاه های پرکن پودری و میکسر پودر در ابعاد مختلف
  • انواع دستگاه های شیرینگ پک در دو حالت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا
  • انواع دستگاه های استرچ پالت در ابعاد و اندازه های مختلف برای استرچ کردن پالت های سبک و سنگین
  • انواع دستگاه های دربند نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای بستن درب های قوطی های پلاستیکی و آلومینیومی

طراحی و ساخت زیبا

شرکت ماشین سازی بهسام از بدو تاسیس در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی براساس سلیقه و نیاز مشتریان نموده است . به عنوان یک شرکت پیشرو ماشین سازی بهسام تمامی راهکارهای مختلف برای ساخت دستگاهی مقرون به صرفه بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان ارائه نموده است .

دستگاه های ساخته شده توسط گروه ماشین سازی بهسام از آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته می شود 

ساخت انواع دستگاه های پرکن

دستگاه پرکن به عنوان هسته اصلی فعالیت شرکت همواره بوده است این دستگاه های نیاز دائمی مشتریان در هر زمینه هست ، از این رو شرکت ماشین سازی بهسام اقدام به طراحی و ساخت انواع دستگاه های پرکن در ظرفیت های مختلف در ابعاد کوچک و بزرگ بر اساس نیاز مشتریان نموده است . جنس بدنه تمامی دستگاه های پرکن بهسام از استیل مقاوم است .

ماشین سازی بهسام پیشرو در ارائه خدمات ساخت دستگاه های بسته بندی و دستگاه پرکن در ایران می باشد

تجربه درخشان شرکت

نگاه رو به آینده مدیران با تجربه و متخصصین شرکت ماشین سازی بهسام به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت و طراحی علمی توام با خلاقیت بر اساس نیازهای واحد های صنعتی ، که در آینده نزدیک افتخار جلب اعتماد مصرف کنندگان داخلی را برایمان به ارمغان می آورد .نگاه به آینده از مهمترین دستاورد های شرکت ما است .

طراحی و تولید ماشین آلات مورد نیاز صنعت داخلی همواره در اولویت بوده که ساخت ماشین های با کیفیت صنعتی و همچنین خط کیفیت تولید از جدی ترین اصول و خط مشی شرکت می باشد

تماس بگیرید