سیلندر هیدرولیک HBW

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. سیلندر هیدرولیک HBW

سیلندر هیدرولیک HBW

 در مورد سیلندرهیدرولیک HBW ، در مقاله ی هیدرولیک و سیلندرهیدرولیک تا حدودی توضیح داده شده است .همان طور که گفته شد ، سیلندرهیدرولیک HBW از سیال های هیدرولیک به عنوان نیروی محرک استفاده می کنند .تفاوت سیلندر هیدرولیک HBW با بقیه ی سیلندرهای هیدرولیک تنها در نوع و کورس آن های می باشد . در سیلندرهیدرولیک HBW می توان ، فشار مورد نظر را بنا به درخواست کاربر تغییر داد و محدوده ی فشاری که برای آن تعیین شده است ، از بین ۱۶۰ تا ۴۰۰ بار می باشد . همین قضیه تفاوت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک را نشان می دهد که چقدر می توانند قدرت بیشتری اعمال نمایند .سیلندر هیدرولیک HBW از نوع یک طرفه می باشد   ، یعنی مشابه سیلندر های پنوماتیک یک طرفه می توانند از دویک سمت انتقال نیرو داشته باشند ، تفاوت سیلندر هیدرولیک HBW  با نوع سیلندر HBA استوانه در اندازه و قطر سیلندر می باشد و همچنین در این سیلندر ها امکان افزایش کورس و همچنین قطر پیستون نیز وجود دارد.

ویژگی های سیلندر هیدرولیک HBW

این نوع سیلندرهیدرولیک ویژگی ها و برتری های خاصی دارند ، که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند .قابلیت تنظیم قدرت و کورس بنا به درخواست کاربر ، توانایی بالا در انتقال قدرت ،استحکام بالا و راحتی کار با آن ها سیلندر های هیدرولیک را بسیار محبوب نموده است .سیلندر های هیدرولیک تولید شده توسط بهسام ، دارای کیفیت بالا ، قیمت عالی و همچنین طراحی های استاندارد و کارآمد می باشد و این قضیه بهسام را به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات صنعتی تبدیل نموده است .

از نظر ظاهری سیلندرهیدرولیک HBC مشابه سیلندر های HBA استوانه ای می باشد با این تفاوت که گفته شد ، قطر این نوع سیلندر ها بسیار بیشتر می باشد. همچنین همانطور که از تصویر پیداست ، پایه ی نگه دارنده ی سیلندر در سمت موافق کورس پیستون می باشد.

انواع دیگر سیلندر های هیدرولیک:

شاید برای شما نیز ، مفید واقع شود ، در لیست زیر دیگر نام سیلندرهای هیدرولیک آورده شده است که با کلیک بر روی نام هرکدام از سیلندرها میتوانید به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران بهسام در ارتباط باشید.

سیلندر های هیدرولیک HBA

سیلندرهای  هیدرولیک HBB

سیلندرهای هیدرولیک HBC

سیلندرهای هیدرولیک HBD

سیلندرهای هیدرولیک HBE

سیلندرهای هیدرولیک HBW

سیلندرهای هیدرولیک HBU

سیلندرهای هیدرولیک HBR

سیلندرهای هیدرولیک HBQ

 جهت سفارش این محصول و یا اطلاعات بیشتر در مورد سیلندر های هیدرولیک و همچنین سفارش سیلندر هیدرولیک HBW می توانید با مشاوران و یا نمایندگی های بهسام در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را در خریدتان داشته باشید.

محدوده فشار این نوع سیلندرهای هیدرولیک ۱۶۰ بار می باشد و طبق نیاز مشتری تا فشار ۴۰۰ بار قابل تغییر است.

چرا سیلندر هیدرولیک HBW را از بهسام خریداری کنیم؟

 • دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • قدرت بالا و برق مصرفی کمتر واحد
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
 • فیلتر های مختلف بر حسب نیاز شما
تماس بگیرید