سیلندر هیدرولیک HBQ

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. سیلندر هیدرولیک HBQ

سیلندر هیدرولیک HBQ

 در مورد سیلندرهیدرولیک HBQ ، در مقاله ی هیدرولیک و سیلندر هیدرولیک تا حدودی توضیح داده شده است .همان طور که گفته شد ، سیلندر هیدرولیک HBQ از سیال های هیدرولیک به عنوان نیروی محرک استفاده می کنند .تفاوت سیلندرهیدرولیک HBQ با بقیه ی سیلندر های هیدرولیک تنها در نوع و کورس آن های می باشد . در سیلندرهیدرولیک HBQ می توان ، فشار مورد نظر را بنا به درخواست کاربر تغییر داد و محدوده ی فشاری که برای آن تعیین شده است ، از بین ۱۶۰ تا ۴۰۰ بار می باشد . همین قضیه تفاوت سیلندر های هیدرولیک و پنوماتیک را نشان می دهد که چقدر می توانند قدرت بیشتری اعمال نمایند .سیلندرهیدرولیک HBQ از نوع یک طرفه می باشد ، شکل قلمی این سیلندرویژگی بارز ان می باشد ، که آن را برای اهرافی با قطر کم و کورس زیاد بسیار مناسب گردانیده است ، سیلندر هیدرولیک HBU  کیفیت ساخت بسیار بالایی داشته و در صنعت های هیدرولیک به کرار مورد استفاده قرار می گیرد ، معمولا این نوع از سیلندر های هیدرولیک ظرفیت بالای کاری دارند و انعطاف کاری بیشتر نسبت به بقیه ی انواع سیلندر ها خواهند داشت.

ویژگی های سیلندر هیدرولیک HBQ

این نوع سیلندرهیدرولیک ویژگی ها و برتری های خاصی دارند ، که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند .قابلیت تنظیم قدرت و کورس بنا به درخواست کاربر ، توانایی بالا در انتقال قدرت ،استحکام بالا و راحتی کار با آن ها سیلندر های هیدرولیک را بسیار محبوب نموده است .سیلندرهای هیدرولیک تولید شده توسط بهسام ، دارای کیفیت بالا ، قیمت عالی و همچنین طراحی های استاندارد و کارآمد می باشد و این قضیه بهسام را به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات صنعتی تبدیل نموده است .

از نظر ظاهری سیلندرهیدرولیک HBQ  شکل قلمی داشته و مناسب زمانی می باشد که برای سیلندر حجم زیادی را نمی توان در نظر گرفت . تفاوت اصلی این نوع سیلندر باسیلندر HBU  و همچنین با سیلندر HBR در مهره های نگه دارنده ی آن ها می باشد .نگهدارند های سیلندر HBQ  به صورت پیچ می باشد.

انواع دیگر سیلندرهای هیدرولیک:

شاید برای شما نیز ، مفید واقع شود ، در لیست زیر دیگر نام سیلندرهای هیدرولیک آورده شده است که با کلیک بر روی نام هرکدام از سیلندرهامی توانید به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران بهسام در ارتباط باشید.

سیلندر های هیدرولیک HBA

سیلندرهای  هیدرولیک HBB

سیلندرهای هیدرولیک HBC

سیلندرهای هیدرولیک HBD

سیلندرهای هیدرولیک HBE

سیلندرهای هیدرولیک HBW

سیلندرهای هیدرولیک HBU

سیلندرهای هیدرولیک HBR

سیلندرهای هیدرولیک HBQ

 جهت سفارش این محصول و یا اطلاعات بیشتر در مورد سیلندرهای هیدرولیک و همچنین سفارش سیلندر هیدرولیک HBQ می توانید با مشاوران و یا نمایندگی های بهسام در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را در خریدتان داشته باشید.

محدوده فشار این نوع سیلندرهای هیدرولیک ۱۶۰ بار می باشد و طبق نیاز مشتری تا فشار ۴۰۰ بار قابل تغییر است.

چرا سیلندر هیدرولیک HBQ را از بهسام خریداری کنیم؟
 • دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • قدرت بالا و برق مصرفی کمتر واحد
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
 • فیلتر های مختلف بر حسب نیاز شما
تماس بگیرید