سیلندر هیدرولیک HBE

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. سیلندر هیدرولیک HBE

سیلندر هیدرولیک HBE

 در مورد سیلندر هیدرولیک HBE ، در مقاله ی هیدرولیک و سیلندر هیدرولیک تا حدودی توضیح داده شده است .همان طور که گفته شد ، سیلندر هیدرولیک HBE از سیال های هیدرولیک به عنوان نیروی محرک استفاده می کنند .تفاوت سیلندر هیدرولیک HBE با بقیه ی سیلندرهای هیدرولیک تنها در نوع و کورس آن های می باشد .

در سیلندر هیدرولیک HBE می توان ، فشار مورد نظر را بنا به درخواست کاربر تغییر داد و محدوده ی فشاری که برای آن تعیین شده است ، از بین ۱۶۰ تا ۴۰۰ بار می باشد . همین قضیه تفاوت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک را نشان می دهد که چقدر می توانند قدرت بیشتری اعمال نمایند .

سیلندرهیدرولیک HBE از نوع دو طرفه می باشد متغیر می باشد ، یعنی مشابه سیلندرهای پنوماتیک دوطرفه می توانند از دو سمت انتقال نیرو داشته باشند اما ، فرق این مدل با مدل HBB  در این است که این نوع سیلندر می تواند به صورت متغیر باشد و به آن پیستون سمت دوم را اضافه کرد و یا با یک نوع پیستون استفاده نمود.

این قضیه انعطاف کاری بالای سیلندر هیدرولیک HBE را می رساند و آن را مناسب کارهایی با مقاصد دوگانه تبدیل نموده است. تفاوت اصلی این نوع با نوع HBC در این است که این نوع سیلندر دارای یک سنسور تشخیص محل پیستون می باشد. و این سیلندر را به یک سیلندر با انعطاف کاری بالا و دارای کاربرد های فراوان کرده است.

ویژگی های سیلندرهیدرولیک HBE

این نوع سیلندر هیدرولیک ویژگی ها و برتری های خاصی دارند ، که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند .قابلیت تنظیم قدرت و کورس بنا به درخواست کاربر ، توانایی بالا در انتقال قدرت ،استحکام بالا و راحتی کار با آن ها سیلندر های هیدرولیک را بسیار محبوب نموده است .سیلندر های هیدرولیک تولید شده توسط بهسام ، دارای کیفیت بالا ، قیمت عالی و همچنین طراحی های استاندارد و کارآمد می باشد و این قضیه بهسام را به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات صنعتی تبدیل نموده است

از نظر ظاهری سیلندر هیدرولیک HBE مشابه سیلندر های HBA می باشد با این تفاوت که انتهای سیلندر HBE  باز بوده و می تواند تغییرکل داده و به آن پیستون اضافه نمود. و همچنین تفاوت اصلی آن نیز در دارا بودن سنسور تشخیص محل پیستون می باشد.

انواع دیگر سیلندر های هیدرولیک:

شاید برای شما نیز ، مفید واقع شود ، در لیست زیر دیگر نام سیلندرهای هیدرولیک آورده شده است که با کلیک بر روی نام هرکدام از سیلندر ها می توانید به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران بهسام در ارتباط باشید.

سیلندر های هیدرولیک HBA

سیلندرهای  هیدرولیک HBB

سیلندرهای هیدرولیک HBC

سیلندرهای هیدرولیک HBD

سیلندرهای هیدرولیک HBE

سیلندرهای هیدرولیک HBW

سیلندرهای هیدرولیک HBU

سیلندرهای هیدرولیک HBR

سیلندرهای هیدرولیک HBQ

 جهت سفارش این محصول و یا اطلاعات بیشتر در مورد سیلندر های هیدرولیک و همچنین سفارش سیلندر هیدرولیک HBE می توانید با مشاوران و یا نمایندگی های بهسام در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را در خریدتان داشته باشید.

محدوده فشار این نوع سیلندرهای هیدرولیک ۱۶۰ بار می باشد و طبق نیاز مشتری تا فشار ۴۰۰ بار قابل تغییر است.

چرا سیلندر هیدرولیک HBE را از بهسام خریداری کنیم؟
 • دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • قدرت بالا و برق مصرفی کمتر واحد
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
 • فیلتر های مختلف بر حسب نیاز شما
تماس بگیرید