سیلندر هیدرولیک HBC

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. سیلندر هیدرولیک HBC

سیلندر هیدرولیک HBC

 در مورد سیلندرهیدرولیک HBC ، در مقاله ی هیدرولیک و سیلندر هیدرولیک تا حدودی توضیح داده شده است .همان طور که گفته شد ، سیلندر هیدرولیک HBC از سیال های هیدرولیک به عنوان نیروی محرک استفاده می کنند .تفاوت سیلندرهیدرولیک HBC با بقیه ی سیلندرهای هیدرولیک تنها در نوع و کورس آن های می باشد . در سیلندرهیدرولیک HBC می توان ، فشار مورد نظر را بنا به درخواست کاربر تغییر داد و محدوده ی فشاری که برای آن تعیین شده است ، از بین ۱۶۰ تا ۴۰۰ بار می باشد . همین قضیه تفاوت سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک را نشان می دهد که چقدر می توانند قدرت بیشتری اعمال نمایند .سیلندر هیدرولیک HBC از نوع دو طرفه می باشد  متغیر می باشد  ، یعنی مشابه سیلندرهای پنوماتیک دوطرفه می توانند از دو سمت انتقال نیرو داشته باشند اما ، فرق این مدل با مدل HBB  در این است که این نوع سیلندرمی تواند به صورت متغیر باشد و به آن پیستون سمت دوم را اضافه کرد و یا با یک نوع پیستون استفاده نمود. این قضیه انعطاف کاری بالای سیلندرهیدرولیک HBC را می رساند و آن را مناسب کارهایی با مقاصد دوگانه تبدیل نموده است.

ویژگی های سیلندر هیدرولیک HBC

این نوع سیلندرهیدرولیک ویژگی ها و برتری های خاصی دارند ، که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند .قابلیت تنظیم قدرت و کورس بنا به درخواست کاربر ، توانایی بالا در انتقال قدرت ،استحکام بالا و راحتی کار با آن ها سیلندر های هیدرولیک را بسیار محبوب نموده است .سیلندرهای هیدرولیک تولید شده توسط بهسام ، دارای کیفیت بالا ، قیمت عالی و همچنین طراحی های استاندارد و کارآمد می باشد و این قضیه بهسام را به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات صنعتی تبدیل نموده است .

از نظر ظاهری سیلندرهیدرولیک HBC مشابه سیلندر های HBA می باشد با این تفاوت که انتهای سیلندر HBC  باز بوده و می تواند تغییرکل داده و به آن پیستون اضافه نمود.

انواع دیگر سیلندر های هیدرولیک:

شاید برای شما نیز ، مفید واقع شود ، در لیست زیر دیگر نام سیلندر های هیدرولیک آورده شده است که با کلیک بر روی نام هرکدام از سیلندرها می توانید به مقاله ی مربوط به آن مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران بهسام در ارتباط باشید.

سیلندر های هیدرولیک HBA

سیلندرهای  هیدرولیک HBB

سیلندرهای هیدرولیک HBC

سیلندرهای هیدرولیک HBD

سیلندرهای هیدرولیک HBE

سیلندرهای هیدرولیک HBW

سیلندرهای هیدرولیک HBU

سیلندرهای هیدرولیک HBR

سیلندرهای هیدرولیک HBQ

جهت سفارش این محصول و یا اطلاعات بیشتر در مورد سیلندر های هیدرولیک و همچنین سفارش سیلندر هیدرولیک HBC می توانید با مشاوران و یا نمایندگی های بهسام در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را در خریدتان داشته باشید.

محدوده فشار این نوع سیلندرهای هیدرولیک ۱۶۰ بار می باشد و طبق نیاز مشتری تا فشار ۴۰۰ بار قابل تغییر است.

چرا سیلندر هیدرولیک HBC را از بهسام خریداری کنیم؟
 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 6. قدرت بالا و برق مصرفی کمتر واحد
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
 8. فیلتر های مختلف بر حسب نیاز شما
تماس بگیرید