بست کمره ای

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. بست کمره ای

بست کمره ای

این قطعه از جمله تکمیل کننده های پنوماتیک در صنایع می باشند که این نوع بیشترین کاربرد را در سیستم های پنوماتیک دارد. این قطعه هم دارای تنوع بالایی است و هم از نظر قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. بست های کمره ای پنوماتیک برای تثبیت اجزای سیستم ها در صنایع استفاده می شوند.

این قطعه به شکل مربع می باشد و حفره بزرگی با توجه به ابعاد و قطر سیلندرها در آن وجود دارد. دو پیچ در دو طرف آن قرار دارد و چهار جای پیچ نیز بر روی بدنه این بست وجود دارد که برای ثابت نگه داشتن آن استفاده می شود. آلیاژ به کار رفته در تولید این بست کمره ای آلومینیوم و فولاد گالوانیزه است و عوامل شیمیایی مثل اسید و شرایط آب و هوایی باعث سایش و زنگ زدگی آن نخواهد شد. وزن این محصول بسیار سبک بوده و دارای استحکام بالایی است و به دلیل وزن مناسب خود قدرت بالایی را به کاربر ارائه می دهد.

کاربرد 

این محصول تنها برای استفاده در سیلندرهای پنوماتیک  علی الخصوص سیلندر استاندارد کاربرد داشته و با توجه به نیاز به صورت عمودی و یا معلق نصب می گردد.

جدول بست کمره ای سیلندر استاندارد

مشخصات فنی
مدل قطر سیلندر طول بست آکس سوراخ
H 32 ۳۲Ø ۷۴ mm ۳۲٫۵ mm
H 40 ۴۰Ø ۹۵ mm ۳۸ mm
H 50 ۵۰Ø ۱۰۹ mm ۴۶٫۵ mm
H 63 ۶۳Ø ۱۳۰ mm ۵۶٫۵ mm
H 80 ۸۰Ø ۱۵۵ mm ۷۲ mm
H 100 ۱۰۰Ø ۱۹۲ mm ۸۹ mm
H 125 ۱۲۵Ø ۲۲۴ mm ۱۱۰ mm
H 160 ۱۶۰Ø ۲۷۷ mm ۱۴۰ mm
H 200 ۲۰۰Ø ۳۲۱ mm ۱۷۵ mm

چرا بست کمره ای را از بهسام خریداری کنیم؟

 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های به صرفه به نسبت کیفیت بالا
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از قطعه
 6. راندمان نسبی بالای قطعات به نسبت سایر رقبا
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت

خرید بست کمره ای پنوماتیک

در صورتی که قصد خرید بست کمره ای پنوماتیک با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید