پیچ گوشتی هفتیری

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. پیچ گوشتی هفتیری

پیچ گوشتی هفتیری بهسام

پیچ گوشتی هفتیری، به عنوان نمونه ای دیگر از مدل های متنوع پیچ گوشتی، به علت طراحی منحصر به فرد و متمایز، از جمله ابزار آلات محبوب و در عین حال پرکاربرد به شمار می رود.قابلیت ها و امکانات قابل توجه این ابزار، امکان استفاده از آن را در پروژه های سنگین صنعتی به خوبی مهیا می سازد.

از سوی دیگر، طراحی ارگونومیک و ایده آل این نوع پیچ گوشتی، علاوه بر جلوگیری از خستگی و کرختی دست کاربر، در افزایش عملکرد و کارایی آن تاثیر بسزایی برجای می گذارد.شایان ذکر است که طراحی پیچ گوشتی هفتیری به گونه ای صورت گرفته که قابلیت نصب سری های مختلف و در اندازه های گوناگون را امکان پذیر می سازد.

از سوی دیگر، وزن بسیار مناسب و مطلوب این محصول، به انضمام خوش دست بودن، از مزیت های قابل توجه این مدل پیچ گوشتی محسوب می شود.بدون تردید، سرعت عمل بالا در روند انجام کارها، علی الخصوص برای صنعتگران و استادکاران از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

چراکه با محقق ساختن این امر علاوه بر سرعت بخشیدن به انجام کارها، در زمان و وقت آنها به میزان چشمگیری صرفه جویی می شود.یکی از راهکارهای مناسب برای جامه عمل پوشاندن به این مهم، استفاده از پیچ گوشتی هفتیری می باشد.

مشخصات برجسته پیچ گوشتی هفتیری 

برخورداری از گشتاور بالا و مناسب، یکی از ویژگی های بارز پیچ گوشتی هفتیری تلقی می شود.به طور کلی، نیروی چرخشی پیچ گوشتی، در معنا و مفهوم گشتاور تعبیر می گردد. بر این اساس، گشتاور بسیار مناسب این ابزار، روند انجام کارها را بسیار آسان و راحت می نماید.

در بسیاری مواقع، متناسب با سایز و نوع پیچ، بستن یا باز کردن پیچ به اعمال قدرت بیشتری نیاز دارد. این امر به ویژه در انجام کارهایی نظیر بستن قطعات بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند.در این شرایط، گشتاور بالای پیچ گوشتی، از پارامترهای تاثیرگذار می باشد. از دیگر مشخصات قابل توجه پیچ گوشتی هفتیری، می توان به طراحی کاربردی و خاص و در عین حال ارگونومیک آن اشاره نمود.

مضاف بر این، دسته تعبیه شده برای این محصول از یک روکش پلاستیکی بسیار باکیفیت و مرغوب بهره می برد. در پرتو وجود این روکش، از لغزش و لرزش ابزار به ویژه در هنگام انجام کار ممانعت به عمل می آید.بهره مندی از سرعت بسیار بالا، از دیگر ویژگی های حائز اهمیت پیچ گوشتی هفتیری محسوب می شود.

بر همین اساس، در پروژه هایی که سرعت عمل بسیار تاثیرگذار و مؤثر می باشد، استفاده از این ابزار روشی کارآمد و راهگشا قلمداد می گردد.طول عمر طولانی، دوام و کیفیت ساخت بسیار بالا، از دیگر نکات مثبت این محصول به شمار می رود.

موارد کاربرد پیچ گوشتی هفتیری بهسام

بدون تردید، پیچ گوشتی هفتیری، به علت برخورداری از قابلیت های بالا، در مصارف حرفه ای و صنعتی در طیف وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین بسیاری از استادکاران ماهر و صنعتگران بر روی استفاده از این محصول حساب ویژه ای باز می کنند. سهولت و سرعت عمل در بستن و باز کردن انواع مختلف پیچ، برای بسیاری از کاربران بسیار مؤثر و تاثیرگذار می باشد.

بر این اساس، پیچ گوشتی هفتیری در بسیاری از صنایع نظیر نجاری، صنایع کابینت سازی، تولید کنندگان مبلمان، پروژه های ساختمانی و صنعتی سنگین کاربرد دارد.

تماس بگیرید