لولایی دو طرفه

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. پنوماتیک
 6. chevron_right
 7. تکمیل کننده پنوماتیک
 8. chevron_right
 9. لولایی دو طرفه

لولایی دو طرفه

این قطعه از تکمیل کننده های پنوماتیک می باشد که جز تجهیزات فرعی پنوماتیک به شمار می آیند. این محصول در صنایع و پروژه های متعدد و گوناگون کاربرد زیادی دارد. با این که این تجهیزات از محصولات فرعی در صنایع پنوماتیک می باشند، از پرمصرف ترین ابزار در این تجهیزات به شمار می آیند. این محصول نقش کلیدی در صنایع پنوماتیک داشته و می تواند از دو جهت به سیلندر پنوماتیک متصل شوند.

ابعاد این قطعات کوچک بوده و قیمت مناسب و نسبتاً ارزانی در میان تکمیل کننده ها دارند. وظیفه این لولایی مانند سایر بست های پنوماتیک به نوعی ثابت نگه داشتن و محکم نمودن سیستم های پنوماتیک در وضعیتی خاص می باشد و از جابه جا شدن قطعات مشخصی از این سیستم ها جلوگیری می کند. از این نوع بست نبشی برای نگهداری سیلندرهای پنوماتیک استفاده می شود.

لولایی دو طرفه پنوماتیک معمولا در گوشه های سیستم پنوماتیک کاربرد دارد و به دلیل جنس راحت و سبک خود که اکثرا از فولاد و استیل است دارای قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

کاربرد

این قطعات در صنایع کابرد ویژه ای دارند. لولایی دو طرفه برای تثبیت و محکم کردن سیلندرها از دو جهت مورد استفاده قرار می گیرد و قطعاتی که به آن متصل است به راحتی حرکت می کند. این محصول زمانی که  یک طرف جسمی ساکن و ثابت باشد مانند دیوار، و یا به سیلندر متصل باشد، انعطاف پذیری ایجاد می کند. گاهی اوقات دو سیلندر باید از دو جهت انرژی وارد کنند که در این صورت این سیلندرها به شکل سری تعبیه شده و لولایی دو طرفه به کمک سیستم می آید و باعث ایجاد زاویه بین سیلندر می شود.

جدول بست لولایی سیلندر استاندارد

مشخصات فنی
مدل قطر سیلندر طول بست قطر شفت آکس سوراخ
CAB 32 ۳۲Ø ۴۴ mm ۱۰ mm ۳۲٫۵ mm
CAB 40 ۴۰Ø ۵۳ mm ۱۲ mm ۳۸ mm
CAB 50 ۵۰Ø ۶۳ mm ۱۲ mm ۴۶٫۵ mm
CAB 63 ۶۳Ø ۷۴ mm ۱۶ mm ۵۶٫۵ mm
CAB 80 ۸۰Ø ۹۵ mm ۱۶ mm ۷۲ mm
CAB 100 ۱۰۰Ø ۱۱۵ mm ۲۰ mm ۸۹ mm
CAB 125 ۱۲۵Ø ۱۴۰ mm ۲۵ mm ۱۱۰ mm
CAB 160 ۱۶۰Ø ۱۸۰ mm ۳۰ mm ۱۴۰ mm
CAB 200 ۲۰۰Ø ۲۲۰ mm ۳۵ mm ۱۷۵ mm

چرا بست لولایی دو طرفه را از بهسام خریداری کنیم؟

 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های به صرفه به نسبت کیفیت بالا
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از قطعه
 6. راندمان نسبی بالای قطعات به نسبت سایر رقبا
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت

خرید بست لولایی دو طرفه

در صورتی که قصد خرید بست لولایی دو طرفه با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید