لولایی دو طرفه قلمی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. پنوماتیک
 6. chevron_right
 7. تکمیل کننده پنوماتیک
 8. chevron_right
 9. لولایی دو طرفه قلمی

لولایی دو طرفه قلمی

این قطعه از تکمیل کننده های پنوماتیک می باشد که جز تجهیزات فرعی پنوماتیک به شمار می آیند. این محصول در صنایع و پروژه های متعدد و گوناگون کاربرد زیادی دارد. با این که این تجهیزات از محصولات فرعی در صنایع پنوماتیک می باشند، از پرمصرف ترین ابزار در این تجهیزات به شمار می آیند. این محصول نقش کلیدی در صنایع پنوماتیک داشته و می تواند از دو جهت به سیلندر پنوماتیک متصل شوند.

ابعاد این قطعات کوچک بوده و قیمت مناسب و نسبتاً ارزانی در میان تکمیل کننده ها دارند. وظیفه این لولایی مانند سایر بست های پنوماتیک به نوعی ثابت نگه داشتن و محکم نمودن سیستم های پنوماتیک در وضعیتی خاص می باشد و از جابه جا شدن قطعات مشخصی از این سیستم ها جلوگیری می کند. از این نوع بست نبشی برای نگهداری سیلندرهای پنوماتیک استفاده می شود.

لولایی دو طرفه قلمی پنوماتیک معمولا در گوشه های سیستم پنوماتیک کاربرد دارد و به دلیل جنس راحت و سبک خود که اکثرا از فولاد و استیل است دارای قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

کاربرد

این قطعات در صنایع کابرد ویژه ای دارند. لولایی دو طرفه قلمی برای تثبیت و محکم کردن سیلندرهای قلمی از دو جهت مورد استفاده قرار می گیرد و قطعاتی که به آن متصل است به راحتی حرکت می کند. این محصول زمانی که  یک طرف جسمی ساکن و ثابت باشد مانند دیوار، و یا به سیلندر متصل باشد، انعطاف پذیری ایجاد می کند. گاهی اوقات دو سیلندر باید از دو جهت انرژی وارد کنند که در این صورت این سیلندرها به شکل سری تعبیه شده و لولایی دو طرفه قلمی به کمک سیستم می آید و باعث ایجاد زاویه بین سیلندر می شود.

جدول بست لولایی سیلندر قلمی

مشخصات فنی
مدل قطر سیلندر طول بست عرض بست قطر شفت
DB 12 ۱۲Ø ۲۵ mm ۱۸٫۱ mm ۶ mm
DB 16 ۱۶Ø ۲۵ mm ۱۸٫۱ mm ۶ mm
DB 20 ۲۰Ø ۳۲ mm ۲۴٫۱ mm ۸ mm
DB 25 ۲۵Ø ۳۲ mm ۲۴٫۱ mm ۸ mm

چرا بست لولایی دو طرفه قلمی را از بهسام خریداری کنیم؟

 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های به صرفه به نسبت کیفیت بالا
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از قطعه
 6. راندمان نسبی بالای قطعات به نسبت سایر رقبا
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت

خرید بست لولایی دو طرفه قلمی

در صورتی که قصد خرید بست لولایی دو طرفه قلمی با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید