شیلنگ پلی اورتان رولی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. شیلنگ پلی اورتان رولی

شیلنگ پلی اورتان رولی

در مقاله ی شیلنگ های پنوماتیک در موردشیلنگ پلی اورتان رولی توضیح داده شد و گفته شد که از جمله شیلنگ هایی از جنس نرم می باشد .

این شیلنگ می تواند برای مقاصدی با فاصله ی ثابت مورد استفاه قرار گیرد ، معمولا این مدل از شیلنگ ها به دلیل شکل ظاهری ساختشان می توانند می توانند در ابعاد و قطر های بسیار زیاد ارائه شوند.

چه بسا مشابه این گونه از شیلنگ ها را در زندگی روزمره دیده ایم و از مثال های آن می توان به شیلنگ های گاز درون خانه اشاره نمود.

گفتیم که کاربرد آن ها در مقاصدی می باشد که ممکن است فاصله بین دو دستگاه با هم ثابت باشد ، از این مثال می توان به پر کردن مخازن ثابت و تانکر های هوای فشرده اشاره نمود که در این مقاصد مورد استفاده قرار می گیرد

پلی اورتان رولی - شیلنگ پلی اورتان رولی

البته مشکلی که این شیلنگ ها دارد این است که امکان تغییر شکل و افزایش طول در حین کار را ندارد و این قضیه در صورت استفاده از ابعاد و طول های بالا می تواند باعث در هم پیچیدگی شیلنگ ها شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت پنوماتیک می توانید به مقاله ی پنوماتیک مراجعه نمایید.

تفاوت های پلی اورتان فنری ورولی

شیلنگ های پلی اورتان فنری و رولی از نظر جنس با همدیگر توافق دارند اما تفاوت آن ها در نوع ارائه ی آن ها می باشد ، شیلنگ پلی اورتان رولی ، به صورت رول ارائه می شود و البته قیمت آن کمتر از شیلنگ های پلی اورتان فنری می باشد .

اماشیلنگ های رولی معمولا دارای انعطاف در ساخت بیشتری نسبت به نوع فنری می باشند ، اما در محیط کاری معمولا شیلنگ های فنری می باشند که دارای انعطاف کاری بلاتری هستند .

شیلنگ های رولی مناسب کارهایی با فاصله و اندازه ی ثابت هستند اما شیلنگ های فنری برای مقاصد با فاصله ی متغیر مناسب ترند.

اگرچه در مقاصد ثابت نیز می توان از شیلنگ های فنری نیز استفاده نمود اما به دلیل جلوگیری از در همی پیچی و همچنین هزینه ی زیاد استفاده از شیلنگ های رولی بیشتر توصیه می شود.

همچنین که شیلنگ های رولی می توانند قطر و طول بالاتری را ارائه دهند.

شیلنگ پلی اورتان رولی تولید شده توسط بهسام

شیلنگ پلی اورتان رولی بهسام ، با ابعاد و قطر های بسیار متفاوت ارائه می شوند .همچنین طول این دسته از شیلنگ ها می تواند طولی تا حدود ۲۰۰ متر داشته باشند.

پلی اورتان رولی تولید بهسام - شیلنگ پلی اورتان رولی
چرا شیلنگ پلی اورتان فنری را از بهسام خریداری کنیم؟
 • دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت قطعات
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • راندمان نسبی بالای قطعات نسبت به بقیه رقبا
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
فهرست
تماس بگیرید