شیر دستی کشویی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. پنوماتیک
 6. chevron_right
 7. شیر آلات (شیرهای فرمان)
 8. chevron_right
 9. شیرهای مکمل
 10. chevron_right
 11. شیر دستی کشویی

شیر دستی کشویی

شیر های کشویی یک شیر ۲ راهه هستند که می توانند مسیر را باز کنند و یا ببندد. در واقع مانند یک بال ولو یا یک شیر گازی که دارای اهرم هستند عمل می کنند و مسیر را باز یا بسته نگه می دارند. شیر دستی پنوماتیک یک شیر بین راهی می باشد و در سر و ته این شیر کشویی بین راهی دو رزوه وجود دارد که یکی از آنها داخل دنده و یکی بیرون دنده است. معمولا از شیر کشویی در اول مسیر و قبل از واحد مراقبت استفاده می شود اما این به این معنی نیست که در جای دیگری کاربرد ندارد.

این شیر به دلیل نداشتن اهرم و دسته و جابه جا کردن حلقه ای که دور خود شیر است می تواند در هر مکانی که محدودیت ابعاد شیر وجود دارد استفاده شود. در واقع شیر دستی کشویی شیری با سه پورت و دو حالت است. یکی از پورتهای آن ورودی و پورت دیگر خروجی این شیر است. بایستی به این نکته توجه کرد که پورت سوم در بدنه شیر است که نمی توان از آن استفاده کرد. معمولا فشار کاری شیر دستی کشویی پنوماتیک ۸ بار است. البته در مدل هایی فشار بالاتر نیز موجود می باشد.

جدول اطلاعات فنی شیر دستی کشویی در بهسام:

اطلاعات فنی
سایز دنده اتصال G 1/8-1/4-3/8-1/2
سیال عامل هوا
حد فشار کاری ۰~۱۲ kgf/cm2
حد دمای کاری ۰~۷۰°C
جنس آببندی NBR
جنس بدنه آلومینیوم/ALU

خرید شیر دستی کشویی

در صورتی که قصد خرید شیر دستی کشویی با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید