شیر برقی ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. پنوماتیک
 6. chevron_right
 7. شیر آلات (شیرهای فرمان)
 8. chevron_right
 9. شیرهای برقی
 10. chevron_right
 11. شیر برقی ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین

شیر برقی ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین

(Five –way two & three position single/double coil solenoid valves)

این شیر های برقی با هوا کار می کنند و برای هدایت و جهت دهی به گریپر، سیلندر پنوماتیک و اکچویتور مورد استفاده قرار می گیرند. این شیر پنوماتیک ۵ راهه به صورت ۲ و ۳ حالته تولید می شود. همچنین این شیر می تواند به صورت تک بوبین و دو بوبین باشد که تمامی این مدلها به انتخاب ما با توجه به محاسبات و نیازمان بستگی دارد.شیر برقی پنوماتیک تک بوبین برای رفت و برگشت با سرعت کمتر سیلندر و یک وقفه برای حرکت سیلندر طراحی گردیده است. درحالیکه نوع ۲ بوبین آن برای مسافت های کوتاهتر و قدرت و سرعت بالاتر کاربرد دارد.

شیر راه دهنده برقی ۵/۲ دارای ۵ دهانه و ۲ موضع (سوئیچ) می باشد. این شیر به عنوان عنصر اصلی کنترل، در کنترل سیلندرها استفاده می شود. شیر راه دهنده برقی ۵/۳ دارای پنج دهانه و سه موضوع (سوئیچ) می باشد. توسط این شیرها می توان سیلندرهای دو طرفه را در هرجایی از طول کورسشان متوقف نمود. به طور خلاصه بدین معنی که با استفاده از موضع های وسط نرمال باز (وسط فشار) و وسط نرمال بسته (وسط بسته ) می توان پیستون سیلندر (سیلندر بالانس یا سیلندر بدون شفت) را در هرجای مسیر متوقف نمود.

جدول اطلاعات فنی شیر های برقی ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین در بهسام:

اطلاعات فنی
  مشخصات ۵/۲-۵/۳-G 1/2
حد فشار کاری ۲~۱۰ bar
حد دمای کاری -۵°C~+70°C
نوع تحریک برقی با جریان مستقیم و متناوب
ولتاژ تحریک ۱۲-۲۴-۱۱۰ V/DC  ۲۲۰AC
سایز دنده اتصال G 1/2
قطر سوراخ عبور جریان ۱۲ mm
مقدار عبور جریان (به ازای ۶ بار) ۲۸۰۰NI/min

خرید شیر برقی پنوماتیک ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین

در صورتی که قصد خرید شیر برقی پنوماتیک ۵ راهه دو و سه حالته تک و دو بوبین با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید