شیربادی پدالی دو حالته

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. پنوماتیک
 6. chevron_right
 7. شیر آلات (شیرهای فرمان)
 8. chevron_right
 9. شیرهای پدالی
 10. chevron_right
 11. شیربادی پدالی دو حالته

شیر بادی پدالی دو حالته

شیر بادی پدالی دو حالته پنوماتیک نوعی از شیرهای پنوماتیک به شمار می آیند که حرکت آن به کمک یک اهرم صورت می گیرد و از نوع شیر های غیربرقی است. نیروی حرکت و انتقال در این قطعه به صورت نیروی فیزیکی انجام می گیرد. کنترل عملکرد شیر پدالی همان طور که از نامش مشخص است به وسیله پدال و کاربر و اپراتور انجام می گیرد و به این صورت است که قطع و وصل جریان این شیر با فشار دادن و برداشتن پای کاربر روی پدال می باشد که این وجه تمایز شیرهای پدالی با شیرهای برقی پنوماتیک است.

مزایای شیر پدالی ‌پنوماتیک

از مزایای این شیر قابلیت کنترل شیر به صورت دستی ( پا )، تنظیم مقدار فشار وارده به پدال برای عملکرد بهتر، استفاده برای افزایش جریان خطی و پله ای سیال می باشد. شیر پنوماتیک پدالی قابل استفاده در کنترل ضربان می باشد و بهترین گزینه برای کنترل ضربانی این شیرها هستند. کاربرد شیر پدالی پنوماتیک در سیلندرهای یک طرفه و دو طرفه و فرمان می باشد.

جدول اطلاعات فنی شیربادی پدالی دو حالته در بهسام:

اطلاعات فنی
مشخصات ۳/۲-۵/۲-G 1/4
حد فشار کاری ۲~۱۰ Bar
حد دمای کاری -۵°C~70°C
نوع تحریک پدال
سایز دنده اتصال G 1/4
قطر سوراخ عبور جریان ۸ mm
مقدار عبور جریان (به ازای ۶ بار) ۸۰۰NI/min
جنس آلومینیوم/ALU

 خرید شیر بادی پدالی دو حالته

در صورتی که قصد خرید شیربادی پدالی دو حالته سرعت با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید