سیلندر رادلس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. پنوماتیک
  6. chevron_right
  7. سیلندر پنوماتیک
  8. chevron_right
  9. سیلندر رادلس

پنوماتیک همواره در دستیابی به بیشترین بهره وری برای برنامه های کاربردی اتوماسیون نقش بسیار مهمی داشته و این فناوری به طور مداوم در حال پیشرفت برای حل چالش های مهندسی می باشد. یکی از این تحولات پیشرفت، سیلندرهای رادلس است که مزیت های ویژه ای برای طراحی مکانیکی ارائه می دهد، چراکه کوتاه تر و کاملاً محصور می باشد. سیلندرهای رادلس با عملکرد بسیار عالی، بسیار کم جا هستند و در هر صفحه ای می توانند نصب شوند و برای طراحی چند محوری نیز می توان آنها را دسته بندی کرد.

مشخصات فنی سیلندر رادلس بهسام

جک های پنوماتیک رادلس pneumatic rodless cylinder از سری سیلندر های محبوب پنوماتیک هستند و در طراحی ماشین آلات صنعتی بسیار پر کاربرد می باشند. دلیل پرکاربرد بودنشان کوتاه تر و کاربردی تر بودن آن ها به نسبت سایر جک ها می باشد. عملکرد این سیلندر ها به کمک هوای فشرده می باشد و عملکرد بسیار عالی داشته و فضای کمی را اشغال می کنند. این جک ها دارای وزن سبکی هستند و نیاز به نگهداری و مراقبت زیادی ندارند. این دسته از جک های بدون شفت به وسیله یک راهنمای ضد سایش و قوی به نوعی مقاوم تر و مستحکم تر شده و آمادگی انجام وظایف سنگین و قابلیت مگنت دار شدن را نیز دارد. از جک رادلس دو طرفه در صنایع متفاوتی مانند صنایع رنگ کاری خودرو، صنایع بسته بندی، صنایع پرینت و چاپ، نساجی، سیستم های کارواش و غیره استفاده می شود. البته جک های رادلس دو طرفه برای جا به جایی قطعات به صورت خطی به جلو و عقب یا بالا و پایین کاربرد بسیار زیادی دارند.

جدول اطلاعات فنی سیلندر رادلس بهسام به صورت زیر می باشد.

اطلاعات فنی
قطر سیلندر Q8-12-16-20-25-32-40-50-63-80 mm
فشار کاری ۱_۱۰ bar
حد دمای کاری -۵ ͦC_+60 ͦC
سایز ورودی هوای فشرده ۱”,۳٫۴”,۱٫۲”,۳٫۸”,۱٫۴”,۱٫۸”,M5

سیلندر رادلس در تهران

در صورتی که قصد خرید سیلندر پنوماتیک رادلس با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید