سیلندر دو طرفه گرد

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. محصولات
 4. chevron_right
 5. هیدرولیک
 6. chevron_right
 7. سیلندر هیدرولیک
 8. chevron_right
 9. سیلندر هیدرولیک HBB
 10. chevron_right
 11. سیلندر دو طرفه گرد

سیلندر دو طرفه لبه گرد

در سیلندر هیدرولیک دو طرفه، در هر دو سر سیلندر پورت ورود و خروج روغن تعبیه شده و هر دو حرکت رفت و برگشت سیلندر با فشار روغن صورت می‌گیرد و در نتیجه سیلندر می‌تواند هم در حرکت رو به جلو و هم در حرکت رو به عقب نیرو اعمال کند. هنگامی که روغن به پشت پیستون فشار وارد می‌کند حرکت رو به جلو آغاز شده و حداکثر مقدار نیرو (که نسبتی مستقیم با سطح مقطع پیستون دارد) اعمال می‌شود. هنگامی که کورس به انتها می‌رسد، این‌بار روغن از سمت گلویی جک با فشار وارد شده و حرکت رو به عقب یا کششی صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه در این حرکت فشار روغن به سطح مقطع کوچکتری از پیستون وارد می‌شود نیروی اعمال شده در حرکت رو به عقب یا کششی همواره کمتر از حرکت رو به جلو می باشد.

این نوع از سیلندر ها ویژگی های مثبت بسیاری دارد و در آن کنترل سرعت خطی، نیرو و فشار در هر دو حرکت رفت و برگشت امکان‌پذیر است. اما با توجه به اینکه علاوه در پیستون، در گلویی نیز به استفاده از سیل‌های آببندی نیاز است هزینۀ ساخت آن در مقایسه با جک یک طرفه بالاتر می‌باشد. این سیلندر از سیلندر های دیافراگمی و از انواع سیلندر های HBB است و دارای عملکردی مشابه سیلندر های دو طرفه خطی می باشد. سیلندر های دو طرفه لبه گرد اصطکاک را نشان نمی دهند و بدون هیچ گونه نشتی در دور پیستون نیز کار می کنند. انتهای سیلندر به شکل رزوه‌ای است و به صورت مستقیم به قطعات دیگر یا وزنه قلاب وصل می‌شود.

سیلندر دو طرفه گرد

چرا سیلندر دو طرفه لبه گرد را از بهسام خریداری کنیم؟

 • دارای گارانتی بی قید و شرط در بلند مدت
 • دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 • دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 • قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 • پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 • قدرت بالا و برق مصرفی کمتر واحد
 • استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت
 • فیلتر های مختلف بر حسب نیاز شما

خرید سیلندر دو طرفه لبه گرد در تهران

در صورتی که قصد خرید سیلندر دو طرفه لبه گرد با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید