سیلندر دو شفته تخت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. پنوماتیک
  6. chevron_right
  7. سیلندر پنوماتیک
  8. chevron_right
  9. سیلندر دو شفته تخت

سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک چیست؟

سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک یا سیلندر راهنمادار، یکی از تجهیزات پنوماتیک می باشد که کاربرد وسیعی در صنایع دارد. این عملگر  نقش مهمی در انتقال و اعمال فشار برای حرکت در سیستم پنوماتیک را بر عهده دارد. در این نوع سیلندر پنوماتیک از نیروی هوای فشرده و یا انواع دیگر گازهای صنعتی استفاده می‌شود. سیلندر دو شفته، ترکیبی از دو سیلندر استاندارد جداگانه است که به وسیله اهرم مشترک به یک سطح تخت متصل می شود و فرآیند رفت و برگشت این اهرم به صورت هماهنگ و در یک زمان انجام می گیرد. زمانی‌که نیاز به نیروی بیشتری داریم، می‌توانیم با این سیلندر نیرویی مساوی ۸/۱ برابر ایجاد کنیم. این سیلندرها به دو صورت یک طرفه و دو طرفه وجود دارند که نمونه دو طرفه این سیلندر فضای بیشتری را اشغال می کند، همچنین سیلندر پنوماتیک دو شفته تخت قابلیت انتقال انرژی از دو طرف را دارد.

اجزا سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک

این سیلندر از اجزای متفاوتی تولید می شود و شامل گارد سرجک، شفت و مهره ضربه گیر می باشد که هر کدام در جایگاه خود نقش به سزایی در بهبود عملکرد این جک دارند.

جنس  و انواع سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک

این سیلندر یکی از تجهیزات مقاوم و بادوام پنوماتیک است که جنس آن از استیل یا کرم بوده و بدنه آن دارای جنس پروفیل بسیار مقاوم می باشد. این نوع سیلندر در برابر سایش، زنگ زدگی و عوامل شیمیایی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. این سیلندرها به دو صورت یک طرفه و دو طرفه تولید شده و قابل استفاده می باشد. مدل دو طرفه آن فضا و حجم بیشتری را اشغال می کند و به خوبی قابلیت انتقال انرژی را از هر دو طرف دارد .

کاربرد سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک

این سیلندرها یکی از پرطرافدارترین انواع سیلندرها به شمار می آیند و در بسیاری از صنایع کاربرد وسیعی پیدا کرده است. این محصول در تولید دستگاه های اتوماتیک، کارخانجات صنعتی ، خط تولید خودرو و کارخانجات تولید شیشه و سرامیک نیز کاربرد دارد.

جدول سیلندرهای دو شفته تخت بهسام

ردیف شرح قطعه شماره فنی
۱ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۰ کورس ۵۰ میلیمتر CXSM 20-50
۲ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۰ کورس ۱۰۰ میلیمتر CXSM 20-100
۳ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۰ کورس ۱۵۰ میلیمتر CXSM 20-150
۴ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۵ کورس ۵۰ میلیمتر CXSM 25-50
۵ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۵ کورس ۱۰۰ میلیمتر CXSM 25-100
۶ سیلندر دو شفته تخت قطر ۲۵ کورس ۱۵۰ میلیمتر CXSM 25-150
۷ سیلندر دو شفته تخت قطر ۳۲ کورس ۵۰ میلیمتر CXSM 32-50
۸ سیلندر دو شفته تخت قطر ۳۲ کورس ۱۰۰ میلیمتر CXSM 32-100
۹ سیلندر دو شفته تخت قطر ۳۲ کورس ۱۵۰ میلیمتر CXSM 32-150

 

خرید سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک

در صورتی که قصد خرید سیلندر دو شفته تخت پنوماتیک با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا را دارید با مراجعه به سایت بهسام پنوماتیک ، محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. همچنین برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بهسام تماس بگیرید.

تماس بگیرید