جغجغه بادی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. جغجغه بادی

 ابزار جغجغه چیست؟

جغجغه بادی در حقیقت نوعی آچار است که به کمک آن می توان انواع پیچ را محکم کرد.بدنه این ابزار از فلز ساخته شده است.در ادامه قصد داریم انواع این ابزار و کاربرد آن را برای شما توضیح بدهیم. با ما همراه باشید تا شما را با این ابزار فوق العاده آشنا کنیم.

انواع جغجغه بادی بهسام

انواع این ابزار عبارتند از:  بادی و برقی یا شارژی که در این مطلب قصد داریم نوع دوم آن را به شما معرفی کنیم.

جغجغه بادی چیست؟

ابزاری است که به کمک فشار هوا کار می کند. انرژی این ابزار توسط فشار هوا تامین می شود.این نوع از ابزار عملکرد بهتری نسبت به سایر انواع جغجغه دارد.

کاربرد جغجغه بادی

این ابزار برای سفت کردن پیچ و مهره ها به کار می رود. آیا  پیچ و مهره ای شما را کلافه کرده است؟ آیا پیچی وجود دارد که به آن دسترسی نداشته باشید؟ با کمک این ابزار مشکل شما حل می شود.

مقایسه ابزار های جغجغه بادی و برقی

در هنگام خریدجغجغه شاید برای شما سوال پیش بیاید که واقعا جغجغه بادی بهتر است یا برقی؟ابزاربادی دارای چند مزیت هستند که آن ها را نسبت به ابزار برقی بهتر کرده است.

مزیت های این ابزار عبارتند از:

این نوع جغجغه  نسبت به جغجغه برقی کوچک تر و سبک تر هستند. در نتیجه می توان به راحتی با آن ها کار کرد. این ابزار هر کاری را می تواند انجام دهد و شما می توانید از آن ها در هر مکانی استفاده کنید.بنابراین در صنایع مختلف جغجغه بادی می تواند بسیار کمک کننده باشد.  قیمت آن ها نسبت به ابزار برقی پایین تر است.

 بنابراین شما با خرید جغجغه بادی  در هزینه های خود هم صرفه جویی می کنید  و خرید این ابزار  برای شما به صرفه تر خواهد بود. همچنین این ابزار به طور کلی به تعمیر کم تری نیاز دارند.

چند نکته درباره استفاده بهتر از جغجغه بادی

جغجغه بادی باید به دور از تابش نور خورشید قرار داده شود. اگر این جغجغه در مکانی تاریک قرار داده شود بهتر است. رطوبت نباید به این ابزار برسد. خشک ماندن این ابزار مهم است.  گرد و غبار هم می تواند باعث آسیب رساندن به این ابزار شود پس دقت کافی را برای نگهداری از آن ها داشته باشید. اگر به خوبی از آن ها مراقبت کنید، عمر آن ها افزایش می یابد و مدت طولانی تری می توانید از آن ها استفاده کنید.

روغن کاری دستگاه قبل از شروع به کار با آن  بسیار مهم است.  این مورد با مطلبی که در مورد نرسیدن رطوبت گفتیم منافاتی ندارد چون این ابزار  قابلیت روغن کاری دارد.در آخر چند نکته را برای استفاده بهتر از این ابزار برای شما بیان می کنیم.

نکاتی درباره خرید ابزار بادی بهسام

شما باید هنگام خرید جغجغه توجه داشته باشید از مراکزی خرید نمایید که، ابزار را در مجاورت رطوبت و  خورشید قرار نداده باشند.همچنین هنگام خریدجغجغه بادی روغن مناسب آن را هم بخرید.خریدجغجغه بادی را از مراکز معتبر انجام دهید تا از کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

پس از خریدجغجغه بادی  توجه داشته باشید که اگر از آن به خوبی مراقبت نمایید،  این ابزار بعد از مدت مشخصی  نیاز به سرویس شدن دارد.  

تماس بگیرید