بکس هفتیری

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. بکس هفتیری

بکس هفتیری و موارد استفاده آن

در میان ابزار آلات بادی استقبال و خرید و فروش بکس بادی نسبت به بقیه به دلیل کارایی بیشتر است، ابزار بادی به دلیل سرعت و قدرت بالا و راحتی استفاده از نوع برقی شان سبقت گرفته اند، بکس های بادی مدل های زیادی دارد که بکس هفتیری یکی از انواعی است که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.  

بکس هفتیری بهسام چگونه عمل می کند؟

انواع بکس های بادی که در مدل های مختلفی روانه بازار می شود به منظور باز و بسته کردن پیچ و مهره های کوچک و بزرگ و سخت و ظریف ماشین آلات و لوازم صنعتی مورد استفاده صنایع و واحدهای تعمیراتی قرار می گیرد.

بکس بادی در مقایسه با نوع برقی اش استحکام، قدرت و طول عمر بیشتر و قیمت مناسب تری دارد و می تواند به راحتی هر پیچ و مهره ای را در هر کجای قطعات صنعتی که باشد باز و بسته کند بدون اینکه آنها را بشکند و خم کند.

بکس هفتیری نیز مانند ابزار های بادی دیگر برای شروع به کار نیاز به کمپرسور و شیلنگ هایی برای انتقال هوا دارد تا نیروی محرکه اش را تامین کند، این ابزار باید مرتبا برای جلوگیری از ساییده شدن قطعات و روان شدن حرکت قطعات داخلی اش روغن کاری شود.

استفاده از ابزار بادی به دلیل راحتی استفاده و سرعت بالایی در بین صنایع و تعمیرکاران رواج پیدا کرده است، بکس هفتیری هم بیشتر در کارهای سنگین و متوالی صنایع خودرو سازی، ، خطوط مونتاژ و تولید و تعمیرگاه ها مورد استفاده می باشد.

شاخصه های انتخاب بکس هفتیری بهسام

برای خرید بکس هفتیری باید شاخصه های زیادی را در نظر بگیریم که مطمئنا ابتدا باید به جیبمان نگاه کنیم، و بعد به حجم کاری و نوع استفاده ای که از بکس بادی داریم دقت داشته باشیم.

در هنگام خرید بکس هفتیری باید به مشخصات فنی این ابزار توجه کنیم و آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم، اندازه نیروی گشتاور، سایز درایو، بدنه و کیفیت ساخت و سرعت دور بر دقیقه از مشخصات فنی ابزار بادی است.

نیروی گشتاور قدرت وارد بر پیچ و مهره را مشخص می کند، سایز درایو نوع پیچ و مهره ای را که می تواند باز و بسته کند را مشخص می کند، کیفیت و بدنه ابزار را از نظر استحکام و راحتی استفاده ارزیابی می کند و سرعت هم اندازه سرعت چرخش پیچ ها را بر دقیقه مشخص می کند.

سایز درایو بکس های بادی از ۱٫۴، ۳٫۸ ، ۳٫۴، ۱٫۲ تا یک اینچ می باشد که بیشتر از سایز درایو ۱٫۲ اینچ استفاده می شود، نیروی گشتاور این نوع ابزار بادی می تواند هر اندازه از ۳۱۲ به بالا باشد.

بسیاری از کشورهای صنعتی در زمینه خرید و فروش انواع بکس بادی فعال هستند، آنها هر نوعی بکسی را مانند بکس هفتیری با شاخصه های مختص خود از نظر قدرت گشتاور، سایز درایو و سرعت تولید می کنند.

کشورهای زیادی مانند آمریکا، ایتالیا و فرانسه در زمینه تولید ابزارآلات بادی فعال هستند اما در آسیا این بازار بیشتر در اختیار کشورهای جنوب شرقی آسیا می باشد.

تماس بگیرید