بکس مستقیم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. بکس مستقیم

آشنایی با بکس مستقیم بادی بهسام

این ابزار از نوع بکس های بادی می باشد که از پر کاربرد ترین ابزار بادی در حال حاضر است که امروزه در اکثر صنایع جهان مورد استفاده قرار می گیرد، قدرت و سرعت بالای انواع مدل های بکس بادی سبب شده است که روز به روز مشتری بیشتری نسبت به انواع برقی اش داشته باشد.

بکس مستقیم چه می کند؟

بکس های بادی وظیفه باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره ها را در خدمات تولیدی و تعمیری بر عهده دارند، که این کار را از طریق نیروی محرکه هوا انجام می دهند و فشار هوای مورد نیاز برای شروع کار آنها توسط کمپرسور تامین می شود.

این ابزار نسبت به نوع برقی اش از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار است، امنیت بیشتری دارد و راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد، اما در این بین نوع برقی اش قابل حمل و سبک است اما بادی نیازمند نگهداری در جای ثابتی می باشد.

قطعات این ابزار را باید روغن کاری کرد تا دیرتر خراب شوند و روان تر حرکت کنند، نیروی گشتاور، سایز درایو، سرعت حرکت و دور از از مواردی است که در هنگام خرید بکس های بادی باید به آن توجه کرد.

در هنگام خرید بکس مستقیم بعد از اهمیت به قیمت باید با توجه به نوع استفاده مان به نیروی باز و بسته کردن پیچ و مهره، سایز پیچ و مهره ای که می تواند باز و بسته کند و سرعت چرخش بر مبنای دقیقه توجه کنیم.

سایز درایو مهم ترین شاخصه انتخاب بکس مستقیم می باشد، سایز درایو براساس اندازه میلی متر و اینچ می باشد که البته اکثر انواع بکس مستقیم بادی برحسب اینچ می باشند که از ۱٫۴ تا ۱ اینچ می باشند یعنی پیچ و مهره با این اندازه ها را می توانند باز و بسته کنند.

مزایای استفاده از بکس مستقیم بهسام

گاهی پیش می آید که پیچ و مهره در جاهای کوری از فضایی که روی آن کار می شود قرار گرفته اند و وقتی از بکس مستقیم برای این اتصالات استفاده می کنیم به راحتی و با سرعت زیاد می توانیم اتصالات آنها را انجام دهیم.

در مواردی که پیچ و مهره های زیادی برای باز و بسته کردن وجود دارد بکس مستقیم بادی می تواند خیلی مثمر ثمر باشد تا در زمان کوتاه تری و با قدرت بیشتری این کار را انجام دهد.

بکس مستقیم بادی با سره های مخصوص ساخته و روانه بازار می شود که بیشتر برای فضاهای محدود و تنگ و پیچ های خاص استفاده می شود، می توان تنها با یک دست از آنها استفاده کرد چون هم قابلیت کنترل بهتری نسبت به بکس های دیگر دارد هم وزن شان کم و سبک ترند.

بکس های مستقیم بادی که در بازار های داخلی و خارجی یافت می شوند بیشتر دارای قدرت گشتاور از پنج تا ۴۱۵ نیوتن است و سرعت چرخش شان هم از ۱۳۰ دور بر دقیقه تا ۷۰۰ دور بر دقیقه می باشد که بیشتر ساخت کشور آمریکا و چین می باشند که البته نسبت به نوع چینی و کره ای قیمت بالاتری دارند.

تماس بگیرید