بست کمره ای

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. بست کمره ای

بست کمره ای

یکی از بست هایی که در مقاله تکمیل کننده های پنوماتیک از آن نامبرده شد ، بست کمره ای بود که یکی از پر کاربرد ترین بست ها در صنعت های پنوماتیک می باشد.

بستی با ظاهر مربعی شکل می باشد که در وسط آن حفره ای نسبت به ابعاد آن بزرگ وجود دارد، که قطر آن به اندازه سیلندری می باشد که باید آن را نگهداری کند.

علاوه بر این ، این بست دارای دو پیچ در اطراف آن می باشد که در واقع دلیل نام گذاری آن نیز همین پیچ ها می باشد که در بست قرار دارند و برای نوع نگهداری های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، در چهار طرف حفره ی وسط بست نیز ، چهار جای پیچ برای محکم شدن بست با سیلندر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد های بست کمره ای

این قطعه  تنها برای سیلندر پنوماتیک استاندارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و نوع نگهداری آن نیز می تواند هم به صورت معلق و هم به صورت عمودی باشد که بسته به نیاز در صنعت مورد استفاده می باشد ،این قطعه در واقع یکی از پر کاربرد ترین و ساده ترین بست ها در صنعت های پنوماتیک می باشد که از نظر قیمت نیز،از بقیه ی بست ها تا حدودی ارزان تر می باشد .

قرار گیری بست کمره ای به دور سیلندر پنوماتیک استاندارد - بست کمره ای

نوع قیمت گذاری بست کمره ای

همان طور که گفته شد ،این قطعه تنها برای سیلندر پنوماتیک استاندارد مورد استفاده است ، در نتیجه ، قطر سیلندر آن کمتر می تواند در قیمت موثر باشد.

البته مانند هر قطعه ی صنعتی دیگری،در بست کمره ای نیز،مهم ترین فاکتور قیمت گذاری نوع فلز مورد استفاده در تولید آن می باشد.

قطعات تولید شده توسط بهسام معمولا از جنس آلیاژ های زنگ نزن آلومینیوم و یا فولاد ها گالوانیزه می باشد که علاوه بر استحکام بالا ، وزن کمتری را ایجاد می کنند و آزادی کار بیشتری به اپراتور ها برای طراحی می دهند .

کمره ای تولید شده بهسام - بست کمره ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ، پنوماتیک و قطعات پنوماتیکی و همچنین لیست تمام قطعات پنوماتیکی می توانید به مقاله پنوماتیک با کلیک برروی لینک آن مراجعه فرمایید ، همچنین برای  سفارش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان بهسام در ارتباط باشید .

جهت مشاهده  لیست دیگر قطعات تکمیل کننده پنوماتیک می توانید به مقاله ی مربوطه ی آن مراجعه فرمایید ، در آن مقاله همچنین در مورد بست کمره ای  و دیگر بست ها و لولا ها توضیحاتی داده شده است

بست کمره ای سیلندر استاندارد:

79 - بست کمره ای
فهرست
تماس بگیرید