بست نبشی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. بست نبشی

بست نبشی

این قطعه یکی دیگر از قطعات پنوماتیک بوده است که در مقاله ی تکمیل کننده های پنوماتیک از آن یاد شده است ، و گفته شد که تکمیل کننده های پنوماتیک از جمله بست نبشی تنها نقشی جانبی دارا می باشند که در اینجا بست ها از حمله همین بست، نقش نگهداری سیلندرهای پنوماتیک را در عهده دارا می باشند . از نام آن واضح است که شکل ظاهری ساخت آن مانند نبشی می باشد ، در واقع شکل ظاهری این بست به این صورت می باشد که دو صفحه ی فلزی بر هم دیگر عمود می باشد و بسته به نوع سیلندر پنوماتیک که نبشی باید آن را نگهداری کند ، دارای انواع مختلف می باشند.همچنین برای نگهداری سیلندر های پنوماتیک در گوشه ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این قطعه اصولا به دلیل سبکی و راحتی می تواند ارزان ترین بست در صنعت پنوماتیک باشد .

نبشی - بست نبشی

کاربرد های بست نبشی

 به دلیل شکل ظاهری اش می تواند کاربرد های بسیاری داشته باشد . ازجمله کاربرد های آن می تواند معلق سازی قطعات دیگر از جمله سیلندر های پنوماتیک باشد ، علاوه بر این ،بست های نبشی بهتر از هربست دیگری به جاهایی مانند دیوار می تواند چفت شود و در نتیجه وزن بیشتری را تحمل کنند ، این نوع بست می تواند به هرسه نوع سیلندرهای پنوماتیک از جمله سیلندر های قلمی، سیلندر های استاندارد و سیلندر های کامپکت متصل شود ، و دسته بندی آن ها در درجه ی اول بر اساس تناسب با نوع سیلندر و پس از آن بر اساس قطر سیلندر می باشد .

نوع قیمت گذاری بست نبشی

همانطور که در مورد تمام بست های دیگر گفته شده و در مورد این بست نیز گفته می شود ، اساس قیمت گذاری بست ها بر اساس ماده های مورد استفاده در تولید آن می باشد ، این قطعه در واقع بسیار ارزان قیمت بوده و قیمت آن در مواردی حتی به ۱۰ هزار تومان هم نمی رسد . اما به دلیل کاربرد بسیار بالای آن ، در صنعت بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و دور از ذهن نیست اگر در یک صنعت پنوماتیک تعدادی نزدیک صد عدد از ان ها مورد استفاده قرار گیرد . علاوه بر متریال ساخت و ساز این قطعه ، فاکتور هایی مانند قطر سیلندر و طول بست می تواند در قیمت گذاری تاثیر گذار باشد .

نبشی تولید بهسام - بست نبشی

جهت مشاهده ی لیست دیگر قطعات پنوماتیکی می توانید به مقاله پنوماتیک مراجعه فرمایید ، همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مکمل های قطعات پنوماتیکی می توانید به به دسته بندی تکمیل کننده های پنوماتیک در وبسایت بهسام مراجعه فرمایید .

چرابست نبشی را از بهسام خریداری کنیم ؟
 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت قطعات
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 6. راندمان نسبی بالای قطعات نسبت به بقیه رقبا
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت

بست نبشی سیلندرقلمی:

80 - بست نبشی
بست نبشی سیلندر کامپکت:
81 - بست نبشی
بست نبشی سیلندر استاندارد:
82 - بست نبشی
فهرست
تماس بگیرید