بست فلنج

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات
 4. chevron_right
 5. بست فلنج

بست فلنج

در مقاله تکمیل کننده های پنوماتیکی تا حدودی در مورد این قطعه توضیح داده شد و گفته شد که بست ها از جمله بست فلنج از جمله قطعات پنوماتیک شناخته می شوند ، که البته کاربرد آن ها جانبی می باشد و نقش اصلی در صنعت پنوماتیک ندارند .

این قطعه ، ظاهری مستطیل همراه با یک سوراخ بزرگ در وسط آن می باشد که برای نگهداری لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در ۴ گوشه ی آن سوراخ هایی برای بستن پیچ و نگهداری مورد استفاده قرار می گیرد .

همانطور که از نامش پیداست برای نگهداری فلنج ها مورد استفاده قرار می گیرد . فلنج ها در واثع به محل اتصالات در لوله ، ابزار های دقیق و .. در لوله ها گفته می شود . اهمیت بست فلنج به دلیل حساسیت بالای کاری در فلنج ها واضح می باشد.

فلنج تولید بهسام - بست فلنج

قیمت گذاری بست فلنج

 معمولا قطعات فلزی کوچک و ارزان قیمتی هستند که البته بر اساس نوع ماده ی مورد استفاده در آن قیمت گذاری می شوند ، همچنین مانند دیگر بست ها،این محصول نیز می تواند انواع مختلفی داشته باشد که شکل آن به دلیل شرایط تولیدی آن می تواند تاثیر گذار باشد ،بست فلنج می تواند دارای مهره هایی برای نگهداری بهتر باشد و همچنین می تواند شکل ظاهری خاصی داشته باشد.

بست فلنج تولید شده توسط بهسام ، معمولا از جنس استیل زنگ نزن بوده و بر اساس قطر داخلی سیلندر آن دسته بندی و به مراتب قیمت گذاری می شود .

همچنین می تواند برای سیلندر قلمی ، سیلندر کامپکت و سیلندر استاندارد طراحی شود و این قضیه نیز می تواند بر نوع قیمت گذاری دخیل باشد برای اطلاعات بیشتر درمورد قیمت ، نوع ابزار و… می توانید به صفحه ی اطلاعات مربوط به این محصول در سایت بهسام مراجعه نمایید .

برای مشاهده ی لیست دیگر قطعات پنوماتیک می توانید به مقاله ی پنوماتیک و همچنین برای مطالعه ی دیگر قطعات مکمل پنوماتیک می توانید به مقاله ی تکمیل کننده ها در سایت بهسام مراجعه فرمایید ، همچنین با کلیک بر روی نام هر کدام از مقالات بالا می توانید به مقاله ی مربوطه مراجعه فرمایید.

کاربرد ها وتفاوت های بست فلنج با دیگر بست ها

 همانطور که در بالا گفه شد در محل فلنج ها مورد استفاه قرار می گیرد و طراحی آن برای این نواحی می باشد ، از دیگر بست ها در دسته بندی تکمیل کننده های پنوماتیک می توان به بست دوشاخه مادگی ، بست دوطرفه ، بست نبشی و بست کمره ای اشاره نمود که با کلیک بر نام هرکدام از بست های اشاره شده می توانید به مقاله مربوط به ان مراجعه فرموده و کسب اطلاعات نمایید.

فلنج - بست فلنج
چرابست فلنج را از بهسام خریداری کنیم ؟
 1. دارای گارانتی بی قید و شرط بلند مدت قطعات
 2. دارا بودن نیروی متخصص برای نصب
 3. دارا بودن لوازم جانبی مورد نیاز
 4. قیمت های متعادل و کاملا به صرفه نسبت به کیفیت بالای آن
 5. پشتیبانی و راهنمایی استفاده از دستگاه
 6. راندمان نسبی بالای قطعات نسبت به بقیه رقبا
 7. استفاده از قطعات استاندارد و با کیفیت

بست فلنج سیلندر قلمی:

76 - بست فلنج

بست فلنج سیلندر کامپکت:

77 - بست فلنج

بست فلنج سیلندراستاندارد:

78 - بست فلنج
فهرست
تماس بگیرید